Radyo Dinle
system informacji oświatowej
Aktualizacja serwisu: 22.08.2018
Aktualizacja biblioteki analiz: 27.01.2006
logo QNT
© 2005-2008 QNT Systemy Informatyczne
XHTML 1.1 XHTML 1.1 ikona WAI-AAA
webmaster@qnt.pl

System Informacji Oświatowej - SIO

aktualności

Akcja szkoleniowa zakończona!

Dodano: 28.04.2005

Szanowni Państwo!
Informujemy, że organizowana przez firmę QNT Systemy Informatyczne ogólnopolska akcja szkoleń przygotowujących do obsługi programu SIO, została właśnie zakończona. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem pracowników oświaty- od 24 marca, kiedy to odbył się pierwszy kurs, przeszkoliliśmy ponad 2000 osób!. Wśród nich byli zarówno użytkownicy oprogramowania administracyjnego QNT, jak i pracownicy szkół oraz placówek, które nie są na co dzień naszymi Klientami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, mamy również nadzieję, że zdobyte umiejętności pomogły Państwu w trudnym zadaniu wprowadzenia danych do SIO

Szanowni Państwo!
Informujemy, że organizowana przez firmę QNT Systemy Informatyczne ogólnopolska akcja szkoleń przygotowujących do obsługi programu SIO, została właśnie zakończona. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem pracowników oświaty- od 24 marca, kiedy to odbył się pierwszy kurs, przeszkoliliśmy ponad 2000 osób!. Wśród nich byli zarówno użytkownicy oprogramowania administracyjnego QNT, jak i pracownicy szkół oraz placówek, które nie są na co dzień naszymi Klientami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, mamy również nadzieję, że zdobyte umiejętności pomogły Państwu w trudnym zadaniu wprowadzenia danych do SIO.

Organizowana przez QNT akcja szkoleniowa miała charakter ogólnopolski. Pierwszy przeprowadzony przez nas kurs, poprzedzony został wielotygodniowymi przygotowaniami naszego zespołu szkoleniowego. Chcieliśmy mieć pewność, że przekazane Państwu informacje będą kompletne i przydatne. Przy organizacji kursów współpracowaliśmy także z Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli, które są naszym partnerem przy takich akcjach od wielu lat. To właśnie one w większości przypadków udostępniły nam swoje sale i sprzęt komputerowy. Już po kilku dniach trwania akcji okazało się, że decyzja o jej przeprowadzeniu była strzałem w dziesiątkę. W sumie zespół dwunastu szkoleniowców przeprowadził ponad 160 kursów. Odwiedziliśmy 40 miast, w niektórych z nich przeprowadzając szkolenie kilkakrotnie. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem pracowników oświaty. Jeszcze większą radość sprawiają nam jednak opinie uczestników kursów, którzy wielokrotnie podkreślali profesjonalizm kadry szkoleniowej i dobrą organizację samych zajęć.

To jednak nie koniec naszych działań związanych z wprowadzeniem systemu informacji oświatowej przez MENiS. Cały czas do Państwa dyspozycji pozostaje witryna www.sio.edu.pl, przymierzamy się także do zaproponowania ciekawych rozwiązań dla urzędów.